FenHaberleri

TOPRAK GOLD GRUP TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ: TURİZMDE ÇIĞIR AÇAN İŞLETMELER

Trabzon'un doğal güzellikleriyle ünlü Uzungöl bölgesindeki Gold City Apart Hotel ve Trabzon merkezindeki Bavul Tur gibi önemli işletmelerin sahibi olan İlker Toprak, turizm sektöründe başarıyı yakalamış bir isim olarak öne çıkıyor.

Toprak Gold Grup Turizm Ticaret Limited Şirketi bünyesinde yer alan Gold City Apart Hotel, Trabzon'un eşsiz doğal güzelliklerinden biri olan Uzungöl'de 2 blok halindeki 1+1 suitlerden oluşuyor. Toplamda 60 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip olan otel, misafirlerine lüks ve konfor dolu bir konaklama deneyimi sunuyor. Ayrıca, otelin bahçesinde konuklara kahve hizmeti sunularak keyifli anlar yaşatılıyor.

Bununla birlikte, şirketin diğer iş kolu olan Bavul Tur, Türsab A Üyesi olarak Trabzon merkezinde faaliyet gösteren bir seyahat acentesi olarak hizmet veriyor. Bavul Tur, tatil paketleri, yurt içi ve yurtdışı turlar, araç kiralama, transfer, uçak bileti ve vize işlemleri gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Bu sayede, müşterilere tatil planlama sürecinde kapsamlı bir destek sunuluyor.

1995 doğumlu olan İlker Toprak, Trabzon'un Çaykara ilçesinde doğdu. Turizm sektörüne adımını 2010 yılında Uzungöl bölgesinde bungalov işletmeciliğiyle atan Toprak, 2017 yılında ise 60 kişilik kapasiteli Gold City Apart Hotel'i inşa ederek işletme yelpazesini genişletti. 2023 yılında ise Bavul Tur adında Türsab A Üyesi olan bir seyahat acentesi olarak Trabzon merkezinde faaliyet göstermeye başladı.

İlker Toprak, turizm sektöründeki başarılı kariyerine devam ederken, işletmeleriyle hem yerel hem de ulusal düzeyde tanınmış bir isim olmayı başarıyor. Kendisinin liderliğindeki Toprak Gold Grup Turizm Ticaret Limited Şirketi, sektördeki yeniliklere öncülük ederek müşterilere unutulmaz deneyimler sunmaya devam ediyor.

fen, bilimleri, haber

6
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@fenbilimlerihaber.com.tr

fenbilimlerihaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.